MSMLJ20CAE3/TR
DigiKey Part Number
MSMLJ20CAE3/TRMS-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MSMLJ20CAE3/TR
Description
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Manufacturer Standard Lead Time
35 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32.4V Clamp 92.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMLJ)
Category
Power - Peak Pulse
3000W (3kW)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Military
Bidirectional Channels
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
20V
Voltage - Breakdown (Min)
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
32.4V
Supplier Device Package
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
92.6A