DSC6331HI2AB-012.0000T is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Image for DSC6331HI2AB-012.0000T is not available
DSC6331HI2AB-012.0000T
DigiKey Part Number
150-DSC6331HI2AB-012.0000TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSC6331HI2AB-012.0000T
Description
OSC MEMS SPREAD SPECTRUM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V 4-VFLGA
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Spread Spectrum Bandwidth
±0.25%, Center Spread
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Package / Case
4-VFLGA
Type
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)
Output
LVCMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V