DSA6101JL3B-014.7456VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
14.7456 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Enable/Disable 4-VLGA
DSA6101JL3B-014.7456VAO
DigiKey Part Number
150-DSA6101JL3B-014.7456VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA6101JL3B-014.7456VAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 14.7456M
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Packaging
Tube
Package / Case
4-VLGA
Type
Supplier Device Package
4-VLGA (2.5x2)
Frequency
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V