DSA1525BA1A-125M0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
New Product
125 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-VDFN
DSA1525BA1A-125M0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1525BA1A-125M0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1525BA1A-125M0000VAO
Description
MEMS OSC, LVCMOS, 125MHZ, 50PPM,
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
7.5mA
Packaging
Tube
Ratings
AEC-Q100
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-VDFN
Type
Supplier Device Package
4-VDFN (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVCMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
7.8mA
Voltage - Supply
1.8V