DSA1223CL1-74M25000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
New Product
74.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V, 3.3V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1223CL1-74M25000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1223CL1-74M25000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1223CL1-74M25000VAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVDS, 74.25MHZ,
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA (Typ)
Packaging
Tube
Supplier Device Package
6-VDFN (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
23mA (Typ)
Voltage - Supply
2.5V, 3.3V