DSA1221CI1-125M0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
125 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1221CI1-125M0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1221CI1-125M0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1221CI1-125M0000VAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 125MHZ,
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
27mA (Typ)
Packaging
Tube
Supplier Device Package
6-VDFN (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
CMOS
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V