DSA1125DA1-027.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
27 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-VDFN
DSA1125DA1-027.0000VAO
DigiKey Part Number
DSA1125DA1-027.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1125DA1-027.0000VAO
Description
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
35mA
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
CMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V