DSA1123DI2-156.2500TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
In Stock: 407
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1123DI2-156.2500TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1123DI2-156.2500TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1123DI2-156.2500TVAO
Description
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
6-VDFN
Type
Supplier Device Package
6-VDFN (2.5x2)
Frequency
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V