DSA1123CI2-156.2500VAO is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
In Stock: 425
Datasheet
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1123CI2-156.2500VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1123CI2-156.2500VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1123CI2-156.2500VAO
Description
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA
Packaging
Tube
Supplier Device Package
6-VDFN (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V