DSA1105DL3-033.3330TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
33.333 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-VDFN
DSA1105DL3-033.3330TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1105DL3-033.3330TVAO-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1105DL3-033.3330TVAO
Description
MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-10
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
35mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
CMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
95µA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V