DSA1103DL2-156.2500TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 6-VDFN
DSA1103DL2-156.2500TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1103DL2-156.2500TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA1103DL2-156.2500TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA1103DL2-156.2500TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1103DL2-156.2500TVAO
Description
MEMS OSCILLATOR SMD
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
95µA
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V