DSA1101DL1-022.5792VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
22.5792 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-VDFN
DSA1101DL1-022.5792VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1101DL1-022.5792VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1101DL1-022.5792VAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 22.5792M
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
DSA1101DL1-022.5792VAO Models
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
35mA
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
CMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
95µA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V