AT45DB321D-SU-2.5
DigiKey Part Number
AT45DB321D-SU-2.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AT45DB321D-SU-2.5
Description
IC FLASH 32MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Customer Reference
Detailed Description
FLASH Memory IC 32Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
AT45DB321D-SU-2.5 Models
Category
Memory Interface
SPI
Mfr
Clock Frequency
50 MHz
Packaging
Tube
Write Cycle Time - Word, Page
6ms
Part Status
Obsolete
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.6V
DigiKey Programmable
Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TC)