25LC320XT-I/ST is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Microchip Technology
In Stock: 344
Datasheet
Similar
Microchip Technology
In Stock: 45
Datasheet
Similar
In Stock: 0
In Stock: 0
Direct
onsemi
Rohm Semiconductor
onsemi
Fremont Micro Devices Ltd
EEPROM Memory IC 32Kbit SPI 2 MHz 8-TSSOP
25LC320XT-I/ST
DigiKey Part Number
25LC320XT-I/ST-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
25LC320XT-I/ST
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
25LC320XT-I/ST Models
Clock Frequency
2 MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)