Image for PDMS-3-1.5-2.5 is not available
PDMS-3-1.5-2.5
DigiKey Part Number
3856-PDMS-3-1.5-2.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PDMS-3-1.5-2.5
Description
PDMS Tube 1.5mm ID x 2.5mm OD
Customer Reference
Detailed Description
Polydimethylsiloxane 9.84" (250.00mm) X
Manufacturer
LIMITLESS SHIELDING LIMITED
Type
Polydimethylsiloxane
Packaging
Bag
Width
9.84" (250.00mm)