A17669-011
DigiKey Part Number
926-1791-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A17669-011
Description
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Gray 457.20mm x 457.20mm Square
Category
Thickness
0.0110" (0.279mm)
Color
Gray
Packaging
Bulk
Thermal Conductivity
3.0W/m-K
Square
Base Product Number
Outline
457.20mm x 457.20mm