LC3MSA00678-60
DigiKey Part Number
5073-LC3MSA00678-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LC3MSA00678-60
Description
TRB 2-SLOT PLUG TO TRB 2-SLOT PL
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to TRB 60.0" (1.5m) 5.0'
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance
124 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Style
TRB to TRB
Overall Impedance
78 Ohms
1st Connector
TRB Plug
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C