LC3MSA00598-24
DigiKey Part Number
5073-LC3MSA00598-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LC3MSA00598-24
Description
LSZH TRB THREADED PLUG TO 3-LUG
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRT to TRB 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
78 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Style
TRT to TRB
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C