LC3MSA00403-24
DigiKey Part Number
5073-LC3MSA00403-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LC3MSA00403-24
Description
HALOGEN FREE BEND RELIEF 3-LUG T
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to Cable 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Length
24.00" (609.60mm)
Series
Cable Impedance
78 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Style
TRB to Cable
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C