CAU32CC-MLMRA-1M is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
L-com
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
L-com
In Stock: 0
Datasheet
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) Cable C Male to C Male 3.28' (1.00m) Unshielded
CAU32CC-MLMRA-1M
DigiKey Part Number
5073-CAU32CC-MLMRA-1M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CAU32CC-MLMRA-1M
Description
USB 3.2 USB C ML/RA, 5V, 3A, 5G
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Specifications
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Mfr
Transfer Rate
5Gbps
Series
Wire Gauge
24 AWG, 32 AWG