TPSD107K010S0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 277
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
In Stock: 3.000
Upgrade
Similar
In Stock: 1
Similar
In Stock: 392
In Stock: 60
In Stock: 230
In Stock: 372
In Stock: 100
100 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm