TLJR336M006R3000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 399
Datasheet
In Stock: 0
33 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 0805 (2012 Metric) 3Ohm