TCJB337M002R0035E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 643
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric), 1210 35mOhm @ 100kHz