TAJD155K050RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
1.5 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 4Ohm