LP0DA1950A7TR\250
DigiKey Part Number
478-12211-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LP0DA1950A7TR\250
Description
RF FILTER LOWPASS 1.95GHZ 25ULGA
Manufacturer Standard Lead Time
99 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1.95GHz Frequency Low Pass RF Filter (Radio Frequency) Bandwidth 25-ULGA
Category
Filter Type
Low Pass
Manufacturer
KYOCERA AVX
Mounting Type
Surface Mount
Series
Package / Case
25-ULGA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Part Status
Active
Height (Max)
0.022" (0.56mm)
Frequency
1.95GHz