LP0AA4080A700-(secondary)
LP0AA4080A700
DigiKey Part Number
478-LP0AA4080A700-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LP0AA4080A700
Description
RF FILTER LOWPASS 4.08GHZ 16ULGA
Manufacturer Standard Lead Time
99 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4.08GHz Frequency Low Pass RF Filter (Radio Frequency) Bandwidth 16-ULGA
Category
Filter Type
Low Pass
Manufacturer
KYOCERA AVX
Mounting Type
Surface Mount
Series
Package / Case
16-ULGA
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Part Status
Active
Height (Max)
0.022" (0.56mm)
Frequency
4.08GHz