F971D475MAA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 16.272
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 1206 (3216 Metric) 4Ohm