F931A336KAA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 8.732
Datasheet
33 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1206 (3216 Metric) 2.5Ohm @ 100kHz
F9X Series 3mm