CP0603A1950LLTR
DigiKey Part Number
CP0603A1950LLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CP0603A1950LLTR
Description
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Directional Coupler 1.95GHz 3W 0603 (1608 Metric)
Category
Frequency
1.95GHz
Manufacturer
KYOCERA AVX
Power - Max
3W