CKR22CH3R3DR-LL is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
3.3 pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0H 2-DIP
CKR22CH3R3DR-LL
DigiKey Part Number
CKR22CH3R3DR-LL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CKR22CH3R3DR-LL
Description
CAP CER 3.3PF 200V C0H 2-DIP
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CKR22CH3R3DR-LL Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Failure Rate
R (0.01%)
Size / Dimension
0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Tolerance
±0.5pF
Height - Seated (Max)
0.175" (4.45mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.325" (8.25mm)