06035G683ZAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 19.900
Datasheet
0.068 µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)