06031A2R4CAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
YAGEO
Upgrade
YAGEO
2.4 pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)