KPL30W-L3A-R
DigiKey Part Number
5055-KPL30W-L3A-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KPL30W-L3A-R
Description
LED PNL IND RED DIFF SRW TER
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Red Diffused 230V 20mA Screw Terminal
Category
Ratings
AC
Voltage
230V
Series
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
1.18" (30.0mm)