KPL30W-L1A-W
DigiKey Part Number
5055-KPL30W-L1A-W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KPL30W-L1A-W
Description
LED PNL IND WHITE DIFF SRW TER
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator White Diffused 110V 20mA Screw Terminal
Category
Ratings
AC
Voltage
110V
Series
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
1.18" (30.0mm)