KPL30F-L3A-B
DigiKey Part Number
5055-KPL30F-L3A-B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KPL30F-L3A-B
Description
LED PNL IND BLUE DIFF SRW TER
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Blue Diffused 230V 20mA Screw Terminal
Category
Ratings
AC
Manufacturer
KOINO
Voltage
230V
Series
Current
20mA
Packaging
Bulk
Panel Cutout Shape
Round
Part Status
Active
Panel Cutout Dimensions
1.18" (30.0mm)