MOSX2CT52R9R1J is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 3.867
Datasheet
9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
MOSX2CT52R9R1J
DigiKey Part Number
2019-MOSX2CT52R9R1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MOSX2CT52R9R1J
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension
0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)