T520A476M006ATE150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 1.919
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 729
Datasheet
KYOCERA AVX
In Stock: 0
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1206 (3216 Metric) 150mOhm @ 100kHz