CGP7C681MHYDBAWL25
DigiKey Part Number
399-CGP7C681MHYDBAWL25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C681MHYDBAWL25
Description
CER DISC 680PF 3000 Y5P 20%
Detailed Description
680 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor