CGP7C561KKYDBA7301
DigiKey Part Number
399-CGP7C561KKYDBA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C561KKYDBA7301
Description
CER DISC 560PF 6000 Y5P 10%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
560 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor