CGP7C391MDYDBAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C391MDYDBAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C391MDYDBAWL50
Description
CER DISC 390PF 1000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
390 pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor