CGP7C332MHVDCAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C332MHVDCAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C332MHVDCAWL50
Description
CER DISC 3.3NF 3000 Y5V 20%
Detailed Description
3300 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor