CGP7C330JKSDDA7317
DigiKey Part Number
399-CGP7C330JKSDDA7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C330JKSDDA7317
Description
CER DISC 33PF 6000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
33 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor