CGP7C272MHYDDA7301
DigiKey Part Number
399-CGP7C272MHYDDA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C272MHYDDA7301
Description
CER DISC 2.7NF 3000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2700 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor