CGP7C222MDYDDAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C222MDYDDAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C222MDYDDAWL50
Description
CER DISC 2.2NF 1000 Y5P 20%
Detailed Description
2200 pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor