CGP7C222KHYDDA7301
DigiKey Part Number
399-CGP7C222KHYDDA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C222KHYDDA7301
Description
CER DISC 2.2NF 3000 Y5P 10%
Detailed Description
2200 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor