CGP7C221KGYDDAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C221KGYDDAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C221KGYDDAWL50
Description
CER DISC 220PF 2000 Y5P 10%
Detailed Description
220 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor