CGP7C152MDVDDAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C152MDVDDAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C152MDVDDAWL50
Description
CER DISC 1.5NF 1000 Y5V 20%
Detailed Description
1500 pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor