CGP7C152KGYDDAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP7C152KGYDDAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C152KGYDDAWL50
Description
CER DISC 1.5NF 2000 Y5P 10%
Detailed Description
1500 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor