CGP7C102MUWDAA7301
DigiKey Part Number
399-CGP7C102MUWDAA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C102MUWDAA7301
Description
CER DISC 1NF 4000 Y5U 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1000 pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor