CGP7C100JHSDAAWL35
DigiKey Part Number
399-CGP7C100JHSDAAWL35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP7C100JHSDAAWL35
Description
CER DISC 10PF 3000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
10 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor